• ZDROWA DWÓJECZKA

• W tym roku nasza szkoła zamierza zrealizować projekt prozdrowotny- „Czas na zdrowie”, który składa się z dwóch etapów: rozgrzewki oraz organizacji festynu zdrowia (14 czerwca-zapraszamy)! Powołaliśmy zespół w składzie: Paulina Jakubowska, Karolina Wolska, Paulina Mrozowska, Mateusz Majcherek, Mateusz Nowak, Konrad Kosmala, Adam Owczarek, Maciej Marczak, Michał Mularczyk, Piotr Szyszka, Kaja Kusek, Angelika Pieśniewska, Justyna Adamczyk, Aleksandra Musiał, Marta Rawicka. Zadaniem „Zdrowej Dwójeczki”, bo tak nazywa się nasz zespół, jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności ruchowej. W naszej szkole będzie wrzało, konkursy, quizy, zawody, a to jeszcze nie wszystko! Zachęcamy wszystkich chętnych do pomocy, z Wami na pewno uda nam się wygrać! Zachęcamy wszystkich chętnych do pomocy, z Wami na pewno uda nam się wygrać! Pozdrawia zespół „Zdrowej Dwójeczki”.