• HALOWA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW GIMNAZJUM

• FINAŁY MISTRZOSTW SZKOŁY W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW GIMNAZJUM

10.02.2014r. odbyły się  finały mistrzostw szkoły w halową piłkę nożną chłopców gimnazjum. W finałach zagrali mistrzowie z klasy 1, 2 i 3 gimnazjum.I miejsce – klasa 3C w składzie: Stasiak Bartłomiej, Adamkiewicz Bartosz i Anzorge Konrad. II miejsce – klasa 1Bw składzie: Gadecki Patryk, Gagatek  Kamil i Ozga Dawid.III miejsce – klasa 2A w składzie: Musiał Patryk, Mularczyk Michał i Zając Damian.Królem strzelców został uczeń klasy 3C Bartłomiej Stasiak zdobywca 14 bramek.A oto wyniki meczów i tabela:
      2A    -    3C                                                1B    -    2A                            1B    -    3C
       3     :     6                                                   7     :     3                               7     :    14

klasa

pkt.