• ZDROWA WIGILIA KLASOWA

• Wszyscy doskonale wiemy, że tradycyjne potrawy wigilijne bywają ciężkostrawne, więc nie zawsze się po nich dobrze czujemy. Uczniowie klas IIa i IIc PG nr 4 w Radomsku zadbali o to, aby na ich wigilijnych klasowych stołach, oprócz tradycyjnych polskich potraw, pojawiły się produkty uznawane za zdrowe. Nawiązali więc współpracę z firmą Kupiec, która nieodpłatnie przekazała chleb chrupki, macę, wafle ryżowe, podpłomyki i owsianki. Z pomocą rodziców uczniowie przygotowali pyszne i zdrowe kanapki, wzbogacając je ekologicznymi warzywami. Tak przygotowane potrawy na pewno dostarczyły odpowiednią porcję zdrowia oraz energii.
                                                                                                                 Agnieszka Kubiczek
                                                                                                                Magdalena Karkowska - Gieroń
      Uczniowie, rodzice oraz wychowawcy serdecznie dziękują firmie Kupiec za współpracę i przekazane produkty.
                                                                                         Zdrowych Świąt!