• DZIEŃ OTWARTY

•          Dzień otwarty w PSP nr 2, który odbył się 28 lutego 2014 r. cieszył się dużym zainteresowaniem rodziców i przyszłych uczniów klas I i oddziału przedszkolnego. Zaproszeni goście mogli najpierw obejrzeć przedstawienie w wykonaniu klasy 3a, przygotowane przez panie: Małgorzatę Dobrowolską, Katarzynę Wojtalę i Krystynę Wódkę, a następnie zobaczyli jak pracuje nasza szkoła. Pani Dyrektor Ewa Krysiak – Ciszewska przywitała wszystkich zgromadzonych, zapoznała ich z bogatą ofertą edukacyjną szkoły oraz poinformowała o nowych zasadach rekrutacji. Kolejnym punktem dnia było zwiedzanie szkoły: dzieci mogły zobaczyć jak wyglądają nasze sale lekcyjne oraz wziąć udział w zajęciach: sportowych w „radosnej sali”, plastycznych i informatycznych, przygotowanych przez wychowawców klas 0 – III i wychowawców świetlicy. Dla wszystkich przygotowano słodki poczęstunek. Przyszli uczniowie mogli na własne oczy przekonać się, że w naszej„dwójce” warto się uczyć.