• KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS V

• Chcąc zmotywować szkoły do podejmowania działań w zakresie pracy z uczniem zdolnym zorganizowaliśmy w naszej szkole już IV Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas V. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów postawy odpowiedzialności za proces samodzielnego uczenia się i rozwijania umiejętności językowych.
      3 czerwca 2014 r. mieli oni możliwość sprawdzenia stopnia opanowania struktur leksykalno-gramatycznych w rywalizacji z rówieśnikami. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z radomszcańskich szkół podstawowych. Uczeń klasy 5a, Mateusz Zelek zajął II miejsce , a Michał Depta z klasy 5b otrzymał wyróżnienie. Organizatorami konkursu byli Agnieszka Kubiczek, Agnieszka Gregorek-Szyszka i Jacek Kalek. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi.