• CO NOWEGO W ZERÓWCE

• W Dniu Chłopaka dziewczynki i mamy z oddziału przedszkolnego nie zapomniały omałych mężczyznach. Z tej okazji każdy z nich otrzymał prezent, a na wszystkich czekał słodki upominek.

Światowy Dzień Uśmiechu to międzynarodowe święto obchodzone zazwyczaj w pierwszy piątek października. Nasi zerówkowicze świętowali je 11.10.2013 r. Tego dnia wszyscy mieli na sobie coś żółtego-w kolorze słońca.

W dniu 31 listopada 2013 r. dzieci z oddziału przedszkolnego z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych zapaliły znicze pod pomnikiem Żołnierzy Konspiracyjnego Wojska Polskiego.

8 listopada dzieciaki z "zerówki" pojechały na wycieczkę do "Hula Kula", gdzie spędziły kilka radosnych godzin wypełnionych wspaniałą zabawą. Opiekę nad nimi sprawowały panie: Marta Rembiasz, Anna Rybak i Joanna Wideryńska.

W dniu 13 listopada dzieci z "zerówki" wzięły udział w konkursie „Poczujcie magię Disneya, mali dekoratorzy do dzieła!” organizowanym przez wydawnictwo Pearson Central Europe Sp. z o.o. Dzieci przygotowała pani Agnieszka Kubiczek.

W dniu 6 grudnia naszych zerówkowiczów odwiedził święty Mikołaj. Przyniósł maluchom prezenty, a one odwdzięczyły mu się pięknymi piosenkami i wspólną zabawą.

W dniu 7 lutego 2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcą - p. Martą Rembiasz zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na spotkanie z okazji ich święta. Każde z nich miało przygotowany wierszyk, a wspólnie zaśpiewały kilka piosenek. Wręczyły również własnoręcznie przygotowane prezenty. Przedstawienie wywołało wśród gości uśmiechy i łzy wzruszenia.

Dzień św. Walentego, czyli Walentynki obchodzony jest 14 lutego i jest okazją do składania życzeń i wręczania miłych upominków. Dla naszych zerówkowiczów był to Dzień Przyjaźni i Sympatii, przygotowany dla nich przez uczniów klasy I b PSP wraz z wychowawcą - p. Lidią Pietrzyk. Maluchy były miło zaskoczone taką niespodzianką. Spotkanie miało na celu integrację - dzieci razem wspaniale się bawiły przy muzyce, mogły wysłuchać kilku wesołych wierszy a na koniec czekał na nich słodki poczęstunek.

Spotkanie z Panem Pszczelarzem.

W dniu 26 maja 2014 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczynią p. Martą Rembiasz zaprosiły swoje mamy na występ artystyczny, przygotowany z okazji ich święta. Były wiersze, piosenki i oczywiście piękne prezenty i słodki poczęstunek. Gościem na uroczystości była również Pani Dyrektor Ewa Krysiak-Ciszewska.

W dniu 4.06.2014 r. uczniowie klasy IB zaprosili młodszych kolegów i koleżanki z kl. "0" na przedstawienie teatralne pt. "Śmieszne urodziny Kaczora" z okazji Dnia Dziecka. teatrzyk "wyreżyserowały" uczennice: Nikola Borek, Paulina Chwałowska i Nikola Nita. Dziewczęta z zaangażowaniem przygotowały się do występu i wykazały się dużą samodzielnością. Na koniec uczennice przygotowały dla gości słodki poczęstunek. Aktorki zostały nagrodzone wielkimi brawami, a wychowawczyni pogratulowała zdolności aktorskich. Uczennice otrzymały super szóstki!

Radosne pląsy przedszkolaków w afrykańskim rytmie