• BEZPIECZNY POCIĄG DO WAKACJI W ŚWIETLICY

• Po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do akcji "Bezpieczne wakacje". Jak co roku uczniowie aktywnie biorą udział lekcjach poświęconych bezpieczeństwu podczas letniego wypoczynku. Wychowawcy świetlicy przygotowali zajęcia dla najmłodszych - oddziału przedszkolnego i klas pierwszych. Dzieci mogły obejrzeć film pt. "Bezpieczne wakacje" i i prezentację multimedialną "10 złotych zasad bezpieczeństwa", uczyły się również wakacyjnej piosenki. Na koniec każda klasa miała za zadanie wykonać plakaty przedstawiające zasady bezpieczeństwa, które złożone w całość stworzyły "Bezpieczny pociąg do wakacji" i zostały rozwieszone na korytarzu szkolnym. Zajęcia przygotowały panie: Agnieszka Chwałowska, Katarzyna Gonera - Bartnik i Dorota Rzeszot.

tutaj możesz zagrać w grę edukacyjną