• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE 2014/2015

• W poniedziałek 1 września 2014 r. w Zespole Szkolno - Gimnazjalnym nr 2 w Radomsku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015. Pani Dyrektor Ewa Krysiak - Ciszewska powitała uczniów klas I - III PG nr 4, uczniów klas IV - VI PSP nr 2, uczniów klas I -III oraz wszystkich zgromadzonych gości. Dla najmłodszych przedstawicieli naszej szkolnej społeczności uczniowie z klas II wraz z wychowawcami: p. E. Grzywaczewską, L. Pietrzyk i G. Tomalską przygotowali krótki montaż słowno-muzyczny. Nowy rok szkolny przynosi dla wszystkich uczniów ZSG nr 2 wiele zmian. Jedną z najważniejszych będzie oddanie w październiku Ekopracowni, wyposażonej w najnowocześniejsze pomoce dydaktyczne, następnie remont sali gimnastycznej, a już teraz możemy korzystać z odnowionych szatni oraz wyremontowanej świetlicy. Miło po 2 miesiącach zobaczyć znajome twarze oraz wymienić się wrażeniami z wakacji. Uczniowie pełni nadziei i optymizmu wrócili do pracy i nauki, licząc na same sukcesy. Pani Dyrektor życzyła im powodzenia i wytrwałości w realizowaniu swoich celów.