• BEZPIECZNE FERIE 2014

• Przed nami ferie zimowe. Ważne, by nasi uczniowie miło je spędzili i wrócili w dobrej formie do szkoły. Dlatego też w dniu 17 stycznia uczniowie klas I-III PSP mogli wysłuchać kilka wierszy i zasad o tym, jak się zachowywać, by  ferie były bezpieczne. Krótki montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie klas I, pod opieką pań: E. Grzywaczewskiej, L. Pietrzyk i G. Tomalskiej. Pani Dyrektor Ewa Krysiak-Ciszewska życzyła dzieciom wesołych i bezpiecznych ferii i przypomniała o przestrzeganiu przypomnianych zasad. Następnie w świetlicy uczniowie mogli obejrzeć film pt. "Wypadki na lodzie" i prezentację multimedialną "Bezpieczne ferie", przygotowane przez panie: A. Chwałowską, K. Gonerę-Bartnik i D. Rzeszot. Równocześnie na korytarzu szkolnym prezentowana jest wystawa prac wychowanków świetlicy pod hasłem: "Mój pomysł na bezpieczne ferie".