• MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

• 02.10.2013r. w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała Marta Pluta uczennica klasy 5b, która zajęła 34 miejsce w gronie
      97 zawodniczek z województwa łódzkiego.

09.10.2013r. w Kodrębie odbyły się mistrzostwa powiatu radomszczańskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z PSP i PG. W bardzo emocjonującej rywalizacji chłopcy z PSP zajęli 6 miejsce a chłopcy z PG
      9 miejsce w powiecie radomszczańskim.
      PSP reprezentowali: Małolepszy Jakub 4b, Strzelczyk Jakub 4b, Kołodziejczyk Alek 4a, Nitecki Patryk 4a, Paradziński Bartłomiej 4a, Ścisłowski Bartłomiej 5c, Ulman Mateusz 5c, Głowacki Seweryn 5a, Suszczyk Michał 5b, Chrostowski Jordan 5a, Bryl Mateusz 6b, Sadowski Sajmon 6a, Kozłowski Hubert 6b,  Mekler Maciej 6a.
      PG reprezentowali: Stolarski Jakub 1A, Nowicki Artur 3B, Saliński Tomasz 3A, Gadecki Patryk 1B, Krawczyk Jakub 3B, Zawada Adrian 3C,Rusin Bartosz 3C, Szymaszek Kamil 3B, Chaładaj Daniel 2C, Siemieński Sebastian 3C, Majdzik Hubert 1C.