• TURNIEJ GIER I ZABAW DLA KLAS I

• W dniu 20 marca 2014 r. odbył się Turniej Gier i Zabaw Ruchowych dla najmłodszych uczniów naszej szkoły . Wzięły w nim udział trzy klasy pierwsze PSP nr 2 . Imprezę o charakterze wyścigów rzędów przeprowadzono w ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny. Współzawodnictwo we wszystkich konkurencjach toczyło się z poszanowaniem zasad fair play, a jednocześnie było bardzo wyrównane i pełne emocji.   Po ośmiu przeprowadzonych wyścigach okazało się, że zwyciężyła klasa I A przed klasą I C, a trzecie miejsce zajęła klasa I B. Cała impreza zakończyła się wręczeniem dyplomów i wspólnym zdjęciem.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Klasa I A 18 pkt
      2. Klasa I C 13 pkt
      3. Klasa I B  9 pkt

Zawody sportowe dla klas pierwszych zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego -  Renata Baran, Ewa Kępa i Krzysztof Chmielarz.