• MIKOŁAJKOWY TURNIEJ GIER

• 6 grudnia 2013r., jak co roku uczniowie klas czwartych wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju Gier i Zabaw o Puchar Prezydenta Radomska. Reprezentacja naszej szkoły zajęła bardzo dobre 3 miejsce. Młodzi zawodnicy rywalizowali ze wszystkimi radomszczańskimi szkołami podstawowymi w dwunastu konkurencjach a zajęte miejsce w każdej z nich było odpowiednio punktowane. Szkołę reprezentowali:  Szulc Daria 4a, Kępa Natalia 4b, Klekowska Wiktoria 4b, Adamczyk Zuzanna 4b, Stępień Olga 4b,Gadecka Klaudia 4b, Kowalczyk Kalina 4b, Choróbska Maria 4b, Nitecki Patryk 4a, Paradziński Bartosz 4a, Bujacz Szymon 4a,Kołodziejczyk Aleksander 4a, Stefaniak Dawid 4a, Lesiński Kamil 4b, Małolepszy Jakub 4b, Kozłowski Filip 4a. Za sportową postawę wszyscy otrzymali od Urzędu Miasta mikołajkowe prezenty a szkoła sprzęt sportowy.