• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROCZNYCH ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

• W dniu 26czerwca klasy I—III i oddział przedszkolny PSP nr 2 świętowały uroczysty koniec roku szkolnego. Z tej okazji nasi młodsi koledzy zaprezentowali nam przedstawienie o przygotowywaniu się do bezpiecznych wakacji, a przedszkolaki zaśpiewały kilka radosnych piosenek.
               Pani Dyrektor Ewa Krysiak – Ciszewska podziękowała wychowawcom za ich całoroczną pracę oraz rodzicom za pomoc i pracę na rzecz szkoły. Na koniec życzyła wszystkim bezpiecznych i wesołych wakacji, przypominając że nasza szkoła dołączyła do akcji „Bezpieczne wakacje” mającej na celu podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu oraz uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą i wypoczynkiem.

W dniu 27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie dla klas IV—VI PSP i I—III PG. Uczniowie klas VI pożegnali się ze szkołą podstawową, dla gimnazjalistów zaś zabrzmiał "ostatni dzwonek" w naszej szkole. Wielką przyjemność sprawił nam występ Chóru Szkolnego pod kierunkiem p. Anny Spychało oraz uczniów klas III PG, których przygotowały panie: Jolanta Stępień oraz Justyna Wilk.  Pani Dyrektor Ewa Krysiak - Ciszewska wręczyła uczniom świadectwa i nagrody za osiągnięcia w nauce, rodzicom zaś Listy Gratulacyjne oraz tytuły "Przyjaciela Szkoły". Nagrody otrzymali również uczniowie działający aktywnie w Samorządach Uczniowskich, występujący w Chórze Szkolnym oraz sportowcy. Naszym absolwentom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych w dalszej edukacji. Życzymy również wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły pogodnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!