• MISTRZOSTWA RADOMSKA W PIŁCE KOSZYKOWEJ

• 8 marca na hali sportowej przy PSP nr 6 w Radomsku odbyły się mistrzostwa Radomska w piłce koszykowej chłopców szkół podstawowych. Do zawodów zgłosiło się 5 zespołów, które podzielono na dwie grupy. Pierwsza grupa: PSP 2, PSP 7 i PSP 9 a grupa druga PSP 4 i PSP 5. Nasz zespół w pierwszym meczu zmierzył się z PSP 9. Po 3 kwartach prowadziliśmy 12:6. W 4 kwarcie chłopcy za bardzo uwierzyli w zwycięstwo i po kilku błędach prowadziliśmy już tylko 14:12. Na 2 sekundy przed końcem meczu nasi przeciwnicy wykonywali dwa rzuty osobiste których jednak nie wykorzystali ale zebrali piłkę z tablicy i doprowadzili do remisu 14:14. Oznaczało to 3 minutową dogrywkę w której po bardzo zaciętej walce ostatecznie przegraliśmy 16:18. W drugim meczu z PSP  7  załamani nasi chłopcy oddali mecz bez walki przegrywając 20:4 zajmując ostatecznie 5 miejsce.