• DZIEŃ OTWARTY

• W dniu 11 lutego 2016r., w ramach Dnia Otwartego, gościliśmy sześcio- i siedmiolatki. Dzieci razem z rodzicami przyszły obejrzeć szkołę, w której być może od września rozpoczną naukę. W drzwiach powitał ich mały policjant, który częstował cukierkami. Następnie dzieci obejrzały przedstawienie o Kubusiu Puchatku i przyjaciołach, przygotowane przez uczniów klasy IIIa. Po przedstawieniu wszyscy udali się na zwiedzanie szkoły i zajęcia przygotowane przez nauczycieli. Był film o Kubusiu, zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe i słodki poczęstunek. Rodzice mogli zapoznać się z e-podręcznikami do I klasy oraz nowoczesnym, multimedialnym wyposażeniem sal lekcyjnych, oraz ofertą zajęć pozalekcyjnych, porozmawiać z Dyrekcją, nauczycielami i specjalistami pracującymi w szkole. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, a na koniec dostały pamiątkowe upominki. Mamy nadzieję, że przyjdą do naszej szkoły po wakacjach.