• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• Święto nauczycieli zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 r. na mocy ustawy — Karta praw i obowiązków nauczyciela pod nazwą Dnia Nauczyciela, a następnie w 1982 r. przemianowane na Dzień Edukacji Narodowej.
      Jak co roku do obchodów tego miłego święta i życzeń przyłączyli się nasi uczniowie. Odbyły się również  uroczyste apele dla uczniów klas I - III i oddziału przedszkolnego PSP nr 2 oraz dla klas IV - VI PSP i I - III PG nr 4. Programy artystyczne przygotowały dzieci z klas IIIa,IIIb i III c wraz z paniami: Grażyną Tomalską, Lidią Pietrzyk i Elżbietą Grzywaczewską oraz uczniowie kl. IIIag, których przygotowali opiekunowie Samorządów Uczniowskich.​ W imieniu nauczycieli głos zabrała Pani Wicedyrektor - Mariola Kurowska. Drodzy nauczyciele i pracownicy szkoły - życzymy Wam wszystkiego najlepszego!