• PRZEDSTAWIENIE WIELKANOCNE

• Każdy kraj ma swoje tradycje. Amerykanie mają indyka na święto dziękczynienia, Anglicy piją herbatę o 17.00, Niemcy pięknie jodłują. My jesteśmy tez dumni ze swoich tradycji i chcemy je zachować i uczyć kolejne pokolenia. Okazja ku temu były święta wielkanocne. Piękne przedstawienie na ten temat przygotowali uczniowie klasy Ia pod opieką Pani Iwony Machury. Na szkolnej scenie pojawiły się charakterystyczne dla tego okresu: pisanki, kurczaki, baranki i zające. Dzieci poprzez wiersze i wesołe piosenki przekazały zadumę dni poprzedzających świąteczną niedzielę i radość z Zmartwychwstania Jezusa. Dekoracje przygotowała Pani Beata Stępień, a kolorowe stroje aktorów wykonali, niezawodni jak zwykle rodzice. Serdecznie im za to dziękujemy.