• Mistrzostwa Radomska chłopców PG i PSP w piłkę siatkową

• 15/20.01.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Radomska chłopców gimnazjum w piłkę siatkową a 21.01.2016 r. w naszej szkole odbyły się mistrzostwa Radomska chłopców szkół podstawowych w mini piłkę siatkową. Bardzo dobrze spisali się nasi chłopcy zajmując 3 miejsce w kategorii gimnazjów oraz 3 miejsce w kategorii szkół podstawowych awansując tym samym do zawodów powiatowych.

Skład reprezentacji chłopców PG: Stolarski Jakub 3A, Krzyszkowski Maciej 3A, Majdzik Hubert 3B, Gorzędowski Jakub 3A, Rudawski Szymon 3A, Mekler Maciej 2A, Iskrzyński Dominik 3A, Kupczyński Igor 2A, Flaszka Dominik 2A, Styrna Adam 2A, Anzorge Patryk 2A.

Skład reprezentacji chłopców PSP: Łakomiec Kacper 6b, Strzelczyk Jakub 6b, Bujacz Szymon 6a, Tomczyk Bartłomiej 6b, Lesiński Kamil 6b, Bednarczyk Bartosz 6b, Stefaniak Dawid 6a, Paradziński Bartłomiej 6a, Zieliński Jakub 5a, Nowicki Jakub 5a.