• BEZPIECZNE WAKACJE 2016

• Jak co roku wychowawcy świetlicy zaprosili najmłodszych do wzięcia udziału w akcji "Bezpieczne wakacje". W dniu 22 czerwca uczniowie klas I- II i oddziału przedszkolnego spotkali się w świetlicy, gdzie mogli obejrzeć przedstawienie przygotowane przez uczniów oddziału przedszkolnego wraz z p. Katarzyną Gonerą-Bartnik. Ich starsi koledzy i koleżanki wysłuchali jak zachować się podczas spędzania wolnego czasu. Gościem specjalnym był pan Piotr Bednarski - aspirant z KPP w Radomsku. Jak zawsze imprezie towarzyszyła akcja plakatowa, polegająca na pokolorowaniu plakatów i zawieszeniu ich w korytarzu szkolnym. Całość przygotowały: K. Gonera-Bartnik - wychowawca oddziału przedszkolnego oraz wychowawcy świetlicy - A. Chwałowska i D. Rzeszot.

Życzymy wszystkim zdrowych, wspaniałych i BEZPIECZNYCH wakacji!!!