• MISTRZOSTWA MIASTA W UNIHOKEJU

• W dniach 16-19 listopada 2015 roku w sali gimnastycznej PSP 10 Radomsko odbywały się Mistrzostwa Miasta w Unihokeju dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych oraz gimnazjów.

17 listopada 2015 roku wystartowały dziewczęta PG 4 Radomsko, które zajęły bardzo dobre 2 miejsce i tym samy awansowały do zawodów powiatowych. Skład reprezentacji: Juziak Joanna 3B, Nowak Natalia 3A, Bryl Paulina 3A, Pukacz Monika 3A, Sobańska Karolina 3A, Stępień Paulina 3B, Wolska Agata 3A, Halejak Anna 2B.

18 listopada 2015 roku swoje mecze rozegrali chłopcy PG 4 Radomsko, zajmując 4 miejsce po przegranym meczu o awans do zawodów szczebla powiatowego z PG 2 Radomsko. Skład zespołu: Krzyszkowski Maciej 3A, Siedlecki Przemysław 3A, Knaś Adam 2B, Kozłowski Hubert 2B, Wierzycki Michał 2B, Bryl Mateusz 2B, Skalik Przemysław 2B, Chybalski Dariusz 2B.

Wreszcie 19 listopada 2015 roku przyszła kolej na chłopców PSP 2 Radomsko. Po bardzo emocjonującym turnieju, gdzie o miejscach 2 - 4 decydowały bramki, nasi uczniowie uplasowali się na 3 miejscu, co oznacza kwalifikację do rywalizacji na szczeblu powiatowym. Skład zespołu:  Stefaniak Dawid 6A, Paradziński Bartłomiej 6A, Nitecki Patryk 6A, Sternakowski Adrian 6A, Bujacz Szymon 6A, Stankiewicz Jakub 6A, Kozłowski Norbert 6A, Sowiński Kacper 6A, Gałwiaczek Igor 5A, Janik Olaf 5A.

Gratulujemy!