• XXVII Mistrzostwa Radomska w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI

• Dnia 17 czerwca 2016 r. odbyły się na krytej pływalni w Radomsku XXVII Mistrzostwa Radomska w pływaniu dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Olga Stępień – kl. VI b, Aleksandra Roczek – kl. VI b, Iga Kołodziejska – kl. IV c, Martyna Nita – kl. V a, Amelia Strzebiecka – kl. V a, Michalina Rawicka – kl. V a, Nicole Mazur – kl. IV c, Tomasz Witkowski – kl. VI b, Kamil Lesiński – kl. VI b, Dawid Kubik – kl. VI b, Kacper Łakomiec – kl. VI b, Igor Sambor – kl. VI b, Przemysław Kubik – kl. VI b, Sebastian Roczek – kl. IV c, Maksym Gwadera – V b.

W klasyfikacji generalnej uczniowie zajęli III miejsce, zdobywając Puchar WOPR 2016 r. Indywidualnie Iga Kołodziejska zajęła II miejsce na dystansie 50 m w stylu grzbietowym. Sebastian Roczek zajął III miejsce w stylu motylkowym, a Kamil Lesiński III miejsce w stylu grzbietowym.