•

22 kwietnia obchodziliśmy Święto Ziemi pod hasłem „Palący temat- niskie emisje”. Nasza szkołę w XII Radomszczańskich Obchodach Dnia Ziemi reprezentowali uczniowie klas III a, III b, IIIc : Lena Żulicka, Maria Anzorge, Wiktoria Ozga, Karina Troszczyńska, Marcel Owczarek. Inauguracja miała miejsce w Zespole Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska. Uczniowie startowali w dwóch konkursach: na strój bioróżnorodności i w grze terenowej.  w obecności zaproszonych gości ze Starostwa Radomszczańskiego oraz Nadleśnictwa Radomsko uczniowie pokonywali dzielnie konkurencje z ekologii. Nasza szkoła otrzymała dwa wyróżnienia. Zawodnicy zdobyli dyplomy i  cenne nagrody  rzeczowe ufundowane przez prezydenta miasta J. Ferenca. uczniów do konkursu przygotowały: L. Pietrzyk, E. Grzywaczewska i G. Tomalska.