• MISTRZOSTWA POWIATU W UNIHOKEJU

• W dniu 23 listopada 2015r. w Gomunicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju dziewcząt PG. W zawodach wzięły udział nasze uczennice, po awansie z drugiego miejsca w turnieju miejskim. Po zwycięstwie z PG 2 i porażce z PG Gomunice w grupie, dziewczęta spotkały się z PG Kodrąb w meczu o 3 miejsce. Po zaciętej walce uległy koleżankom z Kodręba i zajęły ostatecznie wysokie 4 miejsce.

Skład zespołu: Juziak Joanna 3B, Nowak Natalia 3A, Bryl Paulina 3A, Pukacz Monika 3A, Stępień Paulina 3B, Wolska Agata 3A, Halejak Anna 2B.

W dniu 26 listopada 2015 roku również w Gomunicach rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju chłopców PSP. Uczniowie naszej szkoły, uzyskując awans  po zajęciu trzeciego miejsca w mieście, spisali się bardzo dobrze . Po zwycięstwie w rywalizacji grupowej z PSP Ciężkowice i remisie z PSP 4, awansowali do meczu finałowego z PSP Kodrąb. Po bardzo zaciętym spotkaniu, gdzie o zwycięstwie zadecydowała dogrywka, a na 2 minuty przed końcem meczu  w normalnym czasie chłopcy prowadzili 1:0, ostatecznie przegrali oni finał 1:2, zajmując tym samym 2 miejsce.

Skład zespołu: Stefaniak Dawid 6A, Paradziński Bartłomiej 6A, Kołodziejczyk Aleksander 6A, Nitecki Patryk 6A, Sternakowski Adrian 6A, Bujacz Szymon 6A, Stankiewicz Jakub 6A, Kozłowski Norbert 6A, Sowiński Kacper 6A, Gałwiaczek Igor 5A, Janik Olaf 5A.