• MIKOŁAJKOWY TURNIEJ GIER I ZABAW KLAS IV

• 4 grudnia 2015r. na Hali Sportowej przy PSP 6 w Radomsku odbył się Mikołajkowy Turniej gier i zabaw klas IV. Znakomicie spisali się nasi uczniowie zajmując 1 miejsce i zdobywając Puchar.  Wszystkie szkoły otrzymały nagrody w postaci sprzętu sportowego a uczestnicy paczki mikołajowe. Należy nadmienić, że nasza szkoła zdobyła 109 pkt. i wyprzedziła drugą „siódemkę” aż o 24 pkt.

Szkołę reprezentowali: Kołodziejska Iga 4a, Mazur Nikola 4a, Stolarska Weronika 3a,

Borowiecka Daria 4b, Handydraj Julia 4c, Idziak Anna 4c, Pichit Natalia 4b,Małolepsza Karolina 4a, Słomka Hubert 4c, Grabarczyk Kamil 4c, Grabarczyk Michał 4c, Woźnica Kacper 4c, Jędrzejczyk Mateusz 3a, Makuch Tymoteusz 4b.