• PROJEKT EDUKACYJNY O WISŁAWIE SZYMBORSKIEJ

• W dniu 7 czerwca 2013 r. uczniowie klas II ag i II cg przedstawili projekt edukacyjny pt. „Poznaj Szymborską-życie i twórczość polskiej noblistki”, na który złożyły się wiersze naszej poetki, utwory muzyczne do jej słów oraz prezentacja multimedialna. Zaproszeni goście, wśród których byli rodzice, nauczyciele oraz uczniowie z klas II PG nr 4 podziwiali występ swoich kolegów oraz wystawę zdjęć, albumów i książek poświęconych Wisławie Szymborskiej. W projekcie udział wzięli: Zuzanna Majchrzak, Justyna Adamczyk, Angelika Jaszewska, Julia Koćwin, Sylwia Mariankowska, Angelika Pieśniewska, Marta Rawicka, Hubert Kowalczyk oraz Adrian Zawada, a uczniów do projektu przygotowały panie: Mariola Kurowska i Jolanta Stępień.