• ADOPCJA SERCA NA ODLEGŁOŚĆ

•

ADOPCJE SERCA NA ODLEGŁOŚĆ szkoła nasza prowadzi od 2005 roku. Opiekujemy się dziećmi z Kamerunu. Są nimi sieroty i półsieroty. Pierwszym zaadoptowanym dzieckiem była Abiba Dornie, która w 2012 roku ukończyła szkołę i rozpoczęła samodzielne życie. Obecnie naszą pomocą'finansową i duchową/ wspieramy troje dzieci. Są nimi:
      1. Abo Doko Justin (VIc)
      2. Ndinga Ndinga Franklin (I ag)
      3. Tassona Teau Pierre (VI b)
      W w/w wymienioną akcję zaangażowały się następujące klasy: VIb, VIc, I ag i III ag oraz nauczyciele. Za wszelkie przejawy pomocy otrzymijemy liczne podziękowania z Ośrodka Misyjnego w Warszawie, który monitoruje przedwzięcie, jak również bezpośrednio od naszych podopiecznych i ich opiekunów w Kamerunie.

Koordynator - dyr. Ewa Krysiak-Ciszewska
                                                                                                                 Opiekun - Krystyna Wódka