• JASEŁKA

• To już wieloletnia tradycja naszej szkoły, że w ostatnim tygodniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie wystawiają jasełka dla swoich kolegów. W dniu 19 grudnia 2012 r. zebraliśmy się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej, by obejrzeć program artystyczny w wykonaniu uczniów klas: IVa PSP, Ib PG oraz  IIIb PG. Kolędy i pastorałki wykonywane przez dzieci oraz historia tradycji świątecznych wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Całość przygotowały panie: Ewa Makles i Krystyna Wódka. Pani Dyrektor Ewa Krysiak-Ciszewska złożyła uczniom i rodzicom serdeczne życzenia na zbliżające się Święta oraz nadchodzący Nowy Rok. Spotkanie to było również okazją, by wręczyć nagrody za najładniejsze ozdoby świąteczne w konkursie, zorganizowanym przez Samorządy Uczniowiskie. I miejsce zdobyła Maja Jędrzejczyk z kl. IVb, II miejsce Paulina Jabłońska z kl. Va, III miejsce Ewelina Pisarek z kl. Va a IV i V miejsca zajęły Paulina Hofman z kl. Va i Ola Kosętka z kl. IVc.