• PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

Pasowanie na „Świetlika”

„Dziś w świetlicy wydarzenie: Przyjmujemy nowe dzieci!  Będzie uroczystość mała, atrakcyjnie czas nam zleci!  A więc bawmy się wesoło!  Miejmy buzię uśmiechniętą!  I świetlikom bijmy brawo!

Takimi oto słowami w dniu 26.10 2012r. w świetlicy szkolnej rozpoczęła się uroczystość pasowania na „Świetlika” uczniów klas I. Wszystkich zgromadzonych powitała nauczycielka świetlicy szkolnej – Katarzyna Gonera - Bartnik. Pod czujnym okiem pani wicedyrektor Marioli Kurowskiej pierwszaki z przejęciem wykonywały wyznaczone im zadania. A były to próby smaku, dotyku, słuchu, mowy. Wszystkie zostały pomyślnie zaliczone i uwiecznione na zdjęciach przez panią A. Chwałowską. Następnie uczniowie złożyli uroczystą przysięgę obiecując w niej dobre zachowanie w świetlicy szkolnej. Na pamiątkę pasowania pierwszaki otrzymały dyplomy i drobne upominki oraz czekał na nich słodki poczęstunek.