• ŚLUBOWANIE KLAS I PG NR 4

• Dzień 30 października 2012 r. to dla uczniów klas I PG nr 4 dzień wyjątkowy. W tym dniu bowiem stali się pełnoprawnymi członkami grupy gimnazjalnej naszej szkoły. W pierwszej części ceremonii „pierwszaki” złożyli uroczystą przysięgę ślubując na sztandar szkoły, po ślubowaniu zaś zostali przez Panią Wicedyrektor Mariolę Kurowską ogłoszeni uczniami gimnazjum. W drugiej części uroczystości pasowani uczniowie mogli obejrzeć część artystyczną oraz musieli wykazać się umiejętnościami, które każdy pełnoprawny uczeń gimnazjum posiadać powinien. Po zaliczeniu wszystkich zadań odbyła się część mniej oficjalna - dla pasowanych gimnazjalistów zorganizowano dyskotekę. Nad całością imprezy czuwały wychowawczynie klas I: p. Agnieszka Kubiczek kl. IAG, p. Sylwia Kuliś kl. IBG i p. Magdalena Karkowska-Gieroń kl. ICG.