• KONKURS RECYTATORSKI

•

W dniu 15.03.2013r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Humor w poezji dziecięcej – Podróże małe i duże” organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawowa nr 8 w Radomsku. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z oddziału przedszkolnego i klasy I B. Każda z nich przygotowała utwór poetycki o tematyce związanej z podróżowaniem. Umiejętne wyrażenie uczuć podczas recytacji, gest i mimika twarzy, strój i odpowiednia charakteryzacja wpłynęły na sukces naszych reprezentantek. Uczennice klasy I B Aleksandra Drozdek i Julia Piotrowska zajęły II miejsce i otrzymały dyplomy i nagrody książkowe. Natomiast Julia Jakubowska z oddziału przedszkolnego za udział w konkursie otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową. Uczennice przygotowały Panie: Iwona Machura i Lidia Pietrzyk.