• DZIEŃ OTWARTY

• Co roku w naszej szkole odbywa się Dzień Otwarty dla najmłodszych uczniów. Również w tym roku szkolnym w dniu 27 lutego 2013 roku zaprosiliśmy przedszkolaków do zwiedzenia szkoły. Najmłodsi goście i ich rodzice mogli obejrzeć przedstawienie przygotowane przez klasy 3a i 3b i ich wychowawców-panie Grażynę Tomalską i Elżbietę Grzywaczewską. Pani Dyrektor Ewa Krysiak-Ciszewska przedstawiła atrakcje,jakie czekają na najmłodszych uczniów w czasie całego roku szkolnego, oraz zaprezentowała zespół specjalistów, którzy pracują w szkole-p. pedagog, p.psycholog, p. reedukator i p. logopeda.Następnie dzieci i ich rodzice mogli zwiedzić szkołę. Przedszkolaki odwiedziły sale lekcyjne-radosną salę, salę oddziału przedszkolnego, klasy lekcyjne I-III, świetlicę szkolną oraz pracownię komputerową.