• SUKCESY UCZNIÓW W MIĘDZYSZKOLNYCH KONKURSACH JĘZYKA ANGIELSKIEGO

•

W marcu uczniowie naszej szkoły odnieśli sukcesy w międzyszkolnych konkursach języka angielskiego:
      - Lidia Bober, uczennica kl. VI c zajęła I miejsce w konkursie dla uczniów klas VI organizowanym przez PSP nr 10
      w Radomsku;
      - Piotr Szyszka, uczeń kl. III ag zajął I miejsce w powiatowym multimedialnym konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych pt. "Interaktywny spacer po krajach niemieckojęzycznych i anglojęzycznych" zorganizowanych przez ZSE-E w Radomsku

- Piotr Szyszka i Weronika Szulc, uczniowie klasy III ag otrzymali wyróżnienia  w Konkursie Gramatyczno - Leksykalnym z Języka Angielskiego "Polish your grammar...working" zorganizowanym przez I LO w Radomsku. Uczniów przygotowała do konkursu Agnieszka Kubiczek.