• MISTRZOSTWA R-SKA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH PSP I BIEG KOŚCIUSZKOWSKI O PUCHAR DYREKTORA PSP NR 2

• W dniu 27 maja 2015 r. w Parku Solidarności odbyły się Mistrzostwa Radomska w Indywidualnych Biegach Przełajowych PSP oraz Bieg Kościuszkowski o puchar Dyrektora PSP nr 2 dla klas VI.  W zawodach naszą szkołę reprezentowała liczna – 40 osobowa – grupa dziewcząt i chłopców z klas III – VI szkoły podstawowej.

Nasi uczniowie mogą pochwalić się dużym sukcesem, odnosząc dwa zwycięstwa w swoich kategoriach wiekowych.

Jakub Zieliński wygrał bieg IV klas chłopców na dystansie 600 m.

Marta Pluta zwyciężyła w biegu dziewcząt klas VI na dystansie 700 m, jednocześnie otrzymując puchar w Biegu Kościuszkowskim od Pani Dyrektor Ewy Krysiak – Ciszewskiej.

Opiekunem grupy dziewcząt była Renata Baran, natomiast opiekunem chłopców Krzysztof Chmielarz.