• 2 PUCHARY W SCRABBLE

• W dniach 21-22 marca 2015 r. odbędzie się w Radomsku III Pojedynek Scrabblowy o Puchar Prezydenta Miasta Radomsko.
      Nowością w tym roku są zaproponowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i szkolne kluby scrabblowe turnieje dla młodzieży towarzyszące turniejowi ogólnopolskiemu.

19 marca o godzinie 9:00 w sali MOSiR, przy ulicy Brzeźnickiej 26 (stadion piłkarski) rozpoczął się pojedynek  uczniów szkół gimnazjalnych. Do godz. 14 każdy z uczestników rozegrał po 4 mecze. Najlepszy okazał się nasz uczeń Dominik Iskrzyński z kl. II ag, który wygrał wszystkie rundy i zdobył 1282 punkty. W czołówce znalazł się również jego kolega Szymon Rudawski z kl. II ag, który zajął 3 lokatę. Pozostali uczniowie (również z kl. II ag) zajęli dalsze miejsca.

Oto skład naszej drużyny (alfabetycznie):
      Adam Franiak
      Roman Franiak
      Ewelina Łoś
      Dominik Iskrzyński
      Mikołaj Malicki
      Szymon Rudawski
      Karolina Sobańska

Pierwsza 10-tka najlepszych gimnazjalistów:

1. Dominik Iskrzyński (PG 4) – 4 wygrane – 1282 pkt.
      2. Żaneta Zakrzewska (PG 3) – 4 wygrane – 1190 pkt.
      3. Szymon Rudawski (PG 4) – 3 wygrane – 1059 pkt.
      4. Adrian Toma (PG 1) – 3 wygrane – 1018 pkt.
      5. Wojciech Sobótka (PG 6) – 3 wygrane – 932 pkt.
      6. Aleksandra Barańska (PG 2) – 3 wygrane – 889 pkt.
      7. Jakub Kempa (PG 2) – 3 wygrane – 850 pkt.
      8. Karolina Sobańska (PG 4) – 3 wygrane – 832 pkt.
      9. Przemysław Socik (PG 2) – 3 wygrane – 768 pkt.
      10. Kacper Spałka (PG 3) – 2 wygrane, 1 remis – 931 pkt.

Na uczestników czekały piękne puchary, nagrody oraz poczęstunek ufundowane przez Urząd Miasta Radomsko i radomszczański MOSiR.
      Opiekę nad Klubem Scrabblowym PG 4 sprawuje p. Dorota Rzeszot, a scrabblistów do turnieju intensywnie trenował p. Artur Kwiatkowski z MOSiR-u, któremu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Gratulujemy świetnych wyników naszym scrabblistom!
      Najlepsi w rywalizacji będą mogli reprezentować nasze miasto w Mistrzostwach Polski Uczniów, które odbędą się w końcu maja w Kutnie.

Inne zdjęcia tutaj