• PODSUMOWANIE PROGRAMU EDUKACYJNO-PROFILAKTYCZNEGO CHROŃ DZIECIĘCE UŚMIECHY

• Dnia 4 marca 2015 r. p. Małgorzata Lewandowska - prezes Oddziału Rejonowego PCK przyjechała do naszej szkoly, aby podsumować ogólnopolską akcję "Chroń dziecięce uśmiechy", która bya realizowana od października do grudnia.2014 r. Pani Dyrektor Ewa Krysiak - Ciszewska przypomniała wszystkim uczniom z klas I-III i IV-VI, którzy brali udzial w tej akcji jak ważne jest dbanie o zęby, ładny uśmiech i chodzenie do stomatologa na przegląd. Pani Dyrektor, wszyscy wychowawcy, a także koordynator akcji p. M. Poteralska otrzymali podziękowania i upominek. Pani Lewandowska podziękowała również uczennicom Annie Kołodziejskiej i Natalii Nowak za przeprowadzenie w "zerówce" zajęć "Super Wiewiórka - przyjaciółka Oli i Kuby".