• 16 LUTEGO DZIEŃ SERDECZNOŚCI

• 16 lutego w ramach Szkolnych Dni Profilaktyki ogłaszamy Dzień Serdeczności.
      Przedstawiamy jego regulamin:

• Uczniowie i nauczyciele przychodzą do szkoły w stroju w kolorze czerwonym lub z czerwonymi dodatkami.
      • Do stroju przypinają uśmiechniętą buźkę (klasy "0", I - V) lub serduszko (klasy VI i I - III PG).
      • Na przerwach bedzie można słuchać muzyki, nawiazującej do tematu dnia.
      • Zostanie zorganizowana "POCZTA WALENTYNKOWA" (przygotujcie kartki walentynkowe dla swoich sympatii i nie tylko ).
      • W "Serdecznych zakątkach" (w świetlicy - dla uczniów klas I - III, w gabinecie reedukatora - dla uczniów klas IV - VI, w gabinecie pedagoga - dla urwisów, w gabinecie logopedy - dla gimnazjalistów, w czytelni - dla miłosników literatury) bedzie można zdobyć słodkie serduszko za prawidłową odpowiedź na serdeczne pytanie (na przerwach po 3, 4 i 5 lekcji).
      • W wielkie serce (koło czytelni) każdy będzie mógł wpisać coś od serca.