• ŚWIATOWY DZIEŃ POZDROWIEŃ I ŻYCZLIWOŚCI W RAMACH SZKOLNYCH DNI PROFILAKTYKI

• W dniach 20 - 24 października 2014 odbyły się w naszej szkole Szolne Dni Profilaktyki. Niektóre działania zostały zaplanowane w trakcie trwania roku szkolnego. W ramach tych dni świętowaliśmy Światowy Dzień Pozdrowień i Życzliwości -  25 listopada. Pani Ewa Brzuchania i pani Joanna Wideryńska przygotowały dla uczniów klas 0 – III szkoły podstawowej krótkie przedstawienie pt. „Życzliwym bądź, daj się lubić” oraz kilka mini zabaw, w których uczniowie układali trzy łańcuchy: łańcuch życzliwości oraz dwa łańcuchy dobrych powitań.
      Uczniowie gimnazjum z tej okazji przygotowali symbole uśmiechniętej buźki, które nosili przypięte do ubrania.
      Chcemy aby w naszej szkole każdy dzień był dniem pozdrowień i życzliwości, starajmy się więc być dla siebie mili i życzliwi każdego dnia.