• CHÓR SZKOLNY PROMUJE NASZE PIEŚNI LUDOWE

• W dniu 22 listopada 2014 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku chór naszej szkoły pod dyrekcją Pani Anny Spychało śpiewał radomszczańskie piosenki ludowe. Uczniowie również swoim tańcem oddali klimat lokalnego folkloru. Pieśni te promowały książkę Pana Marka Kopra „Pieśni ludowe ziemi radomszczańskiej”, która ukazała się w Roku Kolbergowskim i jest promocją naszego miasta i okolic. Książka była promowana na VI Spotkaniach Chóralnych, podczas których wystąpiły chóry:  Chór Szkolny Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Radomsku, Chór kameralny „ A Piacere” Instytutu Muzyki w Cieszynie, Żeński Chór Nauczycielski „Festa Allegra” z Radomia, Chór „Vivace” z Sochaczewa, Chór Nauczycielski Canto z Przysuchy, zespół - Artur, Marcin i Krzysztof Ligęza oraz Chór Stowarzyszenia Muzyki Chóralnej Cantabile.