• MISTRZOSTWA RADOMSKA PSP W CZWÓRBOJU LA

• 7 maja 2015 roku na naszym stadionie lekkoatletycznym odbyły się Mistrzostwa Radomska PSP w Czwórboju LA. W klasyfikacji dziewcząt nasze uczennice zajęły 2 miejsce, awansując tym samym do zawodów powiatowych. Reprezentacja chłopców uplasowała się na 4 miejscu, przegrywając niewielką różnicą punktów z drugim i trzecim zespołem.

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA

Chłopcy

1 miejsce    PSP nr 1  Radomsko     725 pkt.

2 miejsce    PSP nr 6  Radomsko     640 pkt.

3 miejsce    PSP nr 7  Radomsko     634 pkt.

4 miejsce    PSP nr 2  Radomsko   623 pkt.

Skład reprezentacji : Jakub Czołnowski, Hubert Kędra, Jordan Chrostowski, Mateusz Zagórowicz, Hubert Scisły, Bartek Paradziński, Alek Kołodziejczyk, Szymon Bujacz

Szymon Bujacz uzyskał najlepszy wynik ze wszystkich startujących w rzucie piłką palantową – 48,0 m.

Dziewczęta

1 miejsce    PSP nr 7  Radomsko     767 pkt.

2 miejsce    PSP nr 2  Radomsko   640 pkt.

3 miejsce    PSP nr 6  Radomsko     610 pkt.

4 miejsce    PSP nr 1  Radomsko     512 pkt.

Skład reprezentacji : Marta Pluta, Daria Biegańska, Angelika Borowik,  Kamila Jabłońska, Olga Stępień, Kamila Wierzycka, Justyna Krystaszek

Marta Pluta w klasyfikacji indywidualnej zajęła 2 miejsceuzyskując 184 pkt i przegrywając jedynie z uczennicą PSP 7 Ewą Plutecką.

Opiekunem zespołu dziewcząt jest Renata Baran, natomiast opiekunem chłopców Krzysztof Chmielarz.