• SPOTKANIE Z OTYLIĄ JĘDRZEJCZAK

• 3 listopada o godzinie 11.00 na krytej pływalni MOSiR odbyło się spotkanie uczniów radomszczańskich szkół z Otylią Jędrzejczak - "Sztafeta pływacka z  Otylią Jędrzejczak" – mistrzynią olimpijską, mistrzynią świata, mistrzynią Europy, trzykrotną rekordzistką świata, rekordzistką Europy w pływaniu. W spotkaniu z mistrzynią brali udział uczniowie naszej szkoły: Strzebiecka Amelia 4a, Kołodziejska Iga 3c, Pisarek Bartosz 4a, Stępień Olga 5b, Kołczak Bartosz 4a, Górak Zofia 6b, Łakomiec Kacper 5b, Ulman Mateusz 6c, Strzebiecka Sabina 6b, Pluta Marta 6b. Otylia Jędrzejczak podczas swojej wizyty w Radomsku obserwowała wyścigi pływackich sztafet W kategorii klas I-II nasza szkoła zajęła 8 miejsce, a w kategorii  IV-VI uczniowie naszej szkoły uplasowali się na 3 miejscu. Po zawodach mistrzyni wręczyła uczestnikom zawodów pamiątkowe medale, dyplomy i drobne upominki.