• KONKURS PLASTYCZNO-EKOLOGICZNY COŚ Z NICZEGO

• W trosce o środowisko naturalne oddział przedszkolny z ZSG nr 2 w Radomsku zorganizował konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej pod hasłem „Coś z niczego”. Celem konkursu było pokazanie że odpady można wykorzystać jako tworzywo artystyczne, uwrażliwienie na konieczność dbania o środowisko naturalne oraz zmotywowanie dzieci do działań ekologicznych, Przedmiotem konkursu było wykonanie zabawki z materiałów ekologicznych bądź surowców wtórnych w sposób bezpieczny dla użytkownika, dowolną techniką plastyczną i artystyczną, z wykorzystaniem m. in. makulatury, tektury, butelek, nakrętek, puszek, pudełek itp.
      W konkursie udział wzięli:

Julia Antczak
      Maja Bartnik
      Milena Gawlik
      Antoni Kuliś
      Anna Szewczyk
      Kacper Wieczorek
      Adam Wilk
      Milena Wyczólkowska

Z konkursowych prac powstała piękna wystawa, którą można podziwiać w głównym holu szkoły.