• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

•

W dniu 28 czerwca klasy I—III i oddziały przedszkolne PSP nr 2 świętowały uroczysty koniec roku szkolnego. Z tej okazji nasi młodsi koledzy z klas IIIA, IIIB i IIIC zaprezentowali nam przedstawienie o przygotowywaniu się do bezpiecznych wakacji, a przedszkolaki zaśpiewały kilka radosnych piosenek.  Uczniów przygotowały panie: I. Machura, B. Marchwińska i L. Pietrzyk.
      Pani Dyrektor Ewa Krysiak – Ciszewska podziękowała wychowawcom za ich całoroczną pracę oraz rodzicom za pomoc i pracę na rzecz szkoły. Przeczytała również list Pani Prezydent Miasta Radomska – Anny Milczanowskiej. Na koniec życzyła wszystkim bezpiecznych i wesołych wakacji, przypominając że nasza szkoła dołączyła do akcji „Bezpieczne wakacje” mającej na celu podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu oraz uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą i wypoczynkiem.
       Dzień 29 czerwca to uroczyste zakończenie dla klas IV—VI PSP i I—III PG. Uczniowie z klas VI PSPi III PG przygotowani przez p. S. Kuliś przedstawili nam montaż wierszy, całość zaś uświetnił Chór Szkolny pod kierunkiem p. A. Spychało. Pani Dyrektor wręczyła świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i  zdjęcia na tle sztandaru najlepszym uczniom, rodzicom zaś listy pochwalne i tytuły Przyjaciela Szkoły.
      Życzymy uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom administracyjnym szkoły bezpiecznych i słonecznych wakacji a absolwentom sukcesów w dalszej nauce!