• MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

Międzyszkolny świetlicowy konkurs plastyczny „Wielkanocne inspiracje”

Nauczyciele ZSG nr 3: M. Marat – Fortuna, J. Tondera i M. Rak zorganizowali konkurs plastyczny skierowany do wychowanków świetlic w wieku od 6 do 9 lat.

Uczennice klasy III b Marta Pluta, Aleksandra Wieczorek i klasy III a Laura Skwarek przygotowały przestrzenne prace plastyczne pod kierunkiem A . Chwałowskiej, D. Rzeszot i K. Gonery – Bartnik.

Jury konkursu w składzie: A. Rakowska, A. Chwałowska, J. Tondera i M. Rak przyznało między innymi uczennicy naszej  szkoły  Laurze Skwarek III miejsce, a Aleksandrze Wieczorek wyróżnienie.

Dyplomy i nagrody książkowe zostały wręczone 2.04.2012r. podczas spotkania wszystkich uczestników konkursu w świetlicy ZSG nr 3.