• MIĘDZYGIMNAZJALNY TURNIEJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

•

Popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów naszego miasta, sprawdzenie wiedzy z zakresu leksyki i gramatyki, umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem oraz rozwijanie zainteresowań kulturoznawczych krajami anglojęzycznymi to cele trzeciej edycji Międzygimnazjalnego Turnieju Języka Angielskiego, który odbył się 9 maja 2012 r. w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2 w Radomsku.

W zmaganiach konkursowych wzięli udział uczniowie wszystkich radomszczańskich gimnazjów, których oceniało jury, składające się z nauczycieli języka angielskiego.

I miejsce przypadło Agnieszce Włodarczyk oraz Karolinie Ślęzak z ZSG nr 3 , drugie Indze Barańskiej i Emilii Buchalskiej z ZSG nr 5, zaś III miejsce wywalczyli uczniowie z ZSG nr 4 - Magdalena Borowiecka oraz Angelika Proszowska .

Nagrody dla laureatów ufundował Urząd Miasta Radomsko oraz wydawnictwo Longman.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego.