• JASEŁKA I KONCERT

• Dzień 19 grudnia 2011 r. był w naszej szkole bardzo uroczysty. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia uczniowie i nauczyciele przygotowali dla nas Jasełka oraz koncert kolęd. Dzieci z oddziałów przedszkolnych 0 A i 0 B zaprezentowały swoje talenty w montażu słowno-muzycznym pod opieką pań: E. Makles, K. Wódki i A. Wiechy. Mogliśmy również posłuchać występu Chóru Szkolnego, który pod opieką pani Anny Spychało przedstawił kolędy i pastorałki. Ciekawostką było to, że w tym dniu wraz z Chórem zaśpiewały panie: M. Dobrowolska, E. Grzywaczewska, M. Karkowska-Gieroń, W. Kurzelewska, I. Machura, G. Tomalska oraz Pani Dyrektor E. Krysiak-Ciszewska. Chórzystom akompaniowali uczniowie: Kaja Zawadzka(flet poprzeczny) i Szymon Rudawski(keyboard). Świąteczny nastrój podkreślała wspaniała dekoracja sali gimnastycznej.