• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

•

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego to dzień, który zapada w pamięci każdego ucznia na bardzo długo a 1 września to powrót do szkolnej rzeczywistości i obowiązków.

W tym dniu w ZSG nr 2 w Radomsku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012.

Pani Dyrektor Ewa Krysiak-Ciszewska serdecznie powitała po wakacjach uczniów, rodziców i nauczycieli i życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym, odczytała również list Pani Minister Edukacji Narodowej Katarzyny Hall.

1 września to również tragiczna data w historii naszego kraju; minutą ciszy uczczono 72 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Rok szkolny 2011/2012 został ogłoszony Rokiem Szkoły z Pasją - w związku z tym życzymy naszym uczniom odkrywania nowych pasji i pielęgnowania tych już odkrytych.