• MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE SIATKOWEJ

• W dniu 2 lutego 2016 roku w PSP nr 1 w Radomsku odbyły się mistrzostwa Powiatu w mini piłce siatkowej chłopców PSP. Uczniowie naszej szkoły, którzy uzyskali awans  po zajęciu trzeciego miejsca w mieście, spisali się nieco gorzej zajmując 6 miejsce na dziewięć sklasyfikowanych drużyn. W fazie grupowej przegraliśmy 2 : 1 z późniejszymi zwycięzcami zawodów SP Kobiele Wielkie. W drugim meczu wygraliśmy gładko z SP w Gomunicach       2 : 0, co dało nam drugie miejsce w grupie i tym samym graliśmy o miejsca 4 – 6. Niestety dwa kolejne mecze przegraliśmy z SP Dobryszyce po zaciętym meczu 2 : 1 i z SP Kodrąb      2 : 0.   Skład zespołu: Łakomiec Kacper 6b, Strzelczyk Jakub 6b, Lesiński Kamil 6b, Witkowski Tomasz 6b, Stefaniak Dawid 6a, Paradziński Bartłomiej 6a, Bujacz Szymon 6a, Bednarczyk Bartłomiej 6b.