• Projekt UNICEF „Baw się i bądź bezpieczny”

• W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w cyklu zajęć poświęconych zagadnieniom bezpieczeństwa w ramach projektu UNICEF „Baw się i bądź bezpieczny”. Uczyliśmy się jak dbać o własne bezpieczeństwo i co robić w momencie, gdy już dojdzie do wypadku.

W ramach projektu został przeprowadzony konkurs plastyczny „Niebezpieczne miejsca w twojej okolicy”. Nagrody otrzymali uczniowie klasy III b – Magda Adamczyk, Natalia Adamczyk, Mikołaj Malicki, klasy III c – Natalia Muranowicz, Aneta Kuśmierz oraz klasy II b – Marcel Jędrzejczyk.

24 czerwca 2010 r. uczniowie kl. IV a i IV c uczestniczyli w spotkaniu z panią Prezydent Miasta Radomska, Anną Milczanowską oraz przekazali list, w którym proszą o zwrócenie uwagi na zidentyfikowane przez dzieci niebezpieczne miejsca w okolicy naszej szkoły i podjęcie działań w celu ich likwidacji.

Koordynatorami projektu były panie: Beata Stępień i Agnieszka Gregorek – Szyszka.