ANDRZEJKI W 1A
- 8
ANDRZEJKI W ŚWIETLICY
- 7
Jubileusz 100-lecia PCK w Radomsku ❤️
- 2
27.11.2024 r. w MDK w Radomsku radomszczański oddział PCK obchodził 100-lecie swojej działalności na ziemi radomszczańskiej.
Podczas tej uroczystości opiekunka Szkolnego Koła PCK - Magdalena Poteralska otrzymała Honorową Odznakę PCK II stopnia 🎖, a także pamiątkowy medal stworzony na tę okazję 🏅.
To wyróżnienie jest dowodem uznania za wieloletnią pracę, propagowanie idei niesienia pomocy innym, działalność humanitarną w naszej szkole i lokalnej społeczności.
Wydarzenie to odbyło się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Radomska Jarosława Ferenca.
Debata pod hasłem SZANUJĘ, AKCEPTUJĘ, NIE HEJTUJĘ
Dnia 21 listopada 2024 r. uczniowie naszej szkoły w składzie:
-Julia Kościółek- klasa 8a
-Zuzanna Łysik- klasa 8a
-Aleksandra Strycharska- klasa 8a
-Katarzyna Suszczyk- klasa 8a
-Filip Chybalski- klasa 8b
-Kamil Piotrowski- klasa 8b
uczestniczyli pod opieką nauczycielki historii Jolanty Staś w debacie pod hasłem SZANUJĘ, AKCEPTUJĘ, NIE HEJTUJĘ. Akcja została zorganizowana przez miasto Radomsko, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Publiczną Szkołę Podstawową nr 7. Międzyszkolną debatę przygotowano z udziałem wielu ekspertów: psychologów, kuratorów sądowych, przedstawicieli Komendy Powiatowej Policji oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku. Spotkanie przeprowadzono w związku z Ogólnopolską Kampanią ph. Dzieciństwo bez przemocy oraz Międzynarodową Kampanią ph. 19 Dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Zamiarem organizatora było przedstawienie problemu przemocy rówieśniczej wobec dzieci i młodzieży w szerszym kontekście z aktywnym udziałem młodych ludzi.
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA ❤️🧸
- 62
W dniu 25 listopada, z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, uczniowie z klas I-III oraz oddziału przedszkolnego uczestniczyli w spotkaniu ze znanymi i lubianymi misiami. Dzieci przedstawiały przyniesione ze sobą ulubione misie, słuchały historii powstania pluszowej maskotki, oglądały prezentację o znanych misiach, a na koniec chętnie wzięły udział w przygotowanym quizie. Swoboda i sympatyczna atmosfera spotkania oraz obecność pluszowych maskotek z pewnością przyczyniły się do budowania dobrego klimatu szkoły.
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA
- 44
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
- 17
21 listopada to Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to jedno z tych nietypowych świąt, które wywołuje w nas pozytywne emocje. Jest okazją, by podnieść naszą życzliwość i uprzejmość na wyższy poziom. Obchody Dnia Życzliwości sprzyjają integracji społeczności szkolnej i klasowej. Warto walczyć o to, by relacje między uczniami były nie tylko poprawne, ale nacechowane tolerancją i wzajemną sympatią. Uczniowie klasy I a świętowali Dzień Życzliwości. Ten dzień rozpoczęliśmy od sympatycznych powitanek, obejrzeliśmy prezentację na temat historii tego święta oraz zasadności jego celebrowania. Rozmawialiśmy o tym, co robić, aby być życzliwym. Poczęstowaliśmy innych cukierkami, przeprowadziliśmy kilka zabaw integracyjnych. Dzieci przygotowały kartki życzliwości.
Dzień Życzliwości w 2a
Spotkanie z pisarką Elżbietą Stępień
- 23
20 listopada gościliśmy w naszej szkole autorkę książek dla dzieci i dorosłych, Panią Elżbietę Stępień. Było to bardzo ciekawe spotkanie, w czasie którego dzieci dowiedziały się wielu rzeczy na temat warsztatu pracy pisarza. Dzieci miały także możliwość zakupu wybranej książki z imienna dedykacją. Bardzo dziękujemy, Pani Elżbieto, za wprowadzenie nas w przepiękny świat malowany słowem i bogactwem wyobraźni.
Dzień Języków - konkurs języka angielskiego
Z okazji Dnia Języków odbył się konkurs języka angielskiego dla uczniów klas 7-8, w którym należało odnaleźć kody QR umieszczone w całej szkole, odczytać powiedzenia i przetłumaczyć je na język polski.
Sukcesy uczniów w konkursach historycznych
Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w konkursach historycznych:
- 5 listopada 2024 r. odbył się etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii, w którym wzięły udział uczennice klasy 8a Julia Kościołek i Zuzanna Łysik. Do II etapu - rejonowego, który odbędzie się 9 grudnia 2024 r. w Piotrkowie Trybunalskim zakwalifikowała się Julia Kościołek.
- 15 listopada 2024 r. w PSP nr 6 odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Literacko- Historycznego Kartka z Pamiętnika Powstańca Warszawskiego, w którym wzięła udział uczennica klasy 8a Alicja Handydraj.
-18 listopada 2024 r. w PSP nr 6 odbył się Powiatowy Konkurs Historyczny ph. KTO TY JESTEŚ?, gdzie uczennica klasy 6a Julia Stępień zdobyła II miejsce, natomiast Kornelia Kuś uczennica klasy 6b i Natalia Staszczyk uczennica klasy 6a zdobyły wyróżnienia. Nagrodzonym uczennicom serdecznie gratulujemy, natomiast uczestniczkom dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas na zgłębianie wiedzy historycznej. Opiekunkami uczennic były nauczycielki historii Jolanta Staś i Aneta Wiecha.
VI POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
- 1
Dnia 12 listopada uczennice naszej szkoły wzięły udział w VI Powiatowym Konkursie Recytatorskim i Artystycznym „Moja Ojczyzna Niepodległa”. Podczas konkursu, zorganizowanego przez Publiczną Szkołę Podstawową w Kodrębie, młodzi artyści prezentowali utwory oraz piosenki patriotyczne. Wśród nagrodzonych, w kat. kl. IV-VI, znalazły się dwie nasze uczennice z kl. VI „a”. W konkursie recytatorskim- za interpretację wiersza „Moja Polska”- Julia Stępień zdobyła II miejsce, natomiast w konkursie poezji śpiewanej Maria Ciesielska - za prezentację piosenki „Dziewczyna z granatem” - uzyskała I miejsce. Wszystkim naszym Uczennicom gratulujemy wspaniałych występów!
PIERWSZE I TRZECIE MIEJSCE NASZYCH SZACHISTÓW W MISTRZOSTWACH RADOMSKA W SZACHACH DRUŻYNOWYCH
- 7
W dniu 12 listopada 2024 r. odbyły się w hali MOSiR mistrzostwa Radomska w szachach drużynowych Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej.Znakomicie spisali się nasi uczniowie którzy zajęli 1 miejsce w Igrzyskach Dzieci i 3 miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i awansowali do zawodów powiatowych które odbędą się 02.12.2024r.w SP w Strzałkowie.
Szkołę w Igrzyskach Dzieci reprezentowali:
Drzewowski Kamil 5b, Sokołowski Adrian 5b, Doroziński Mikołaj 6b, Kuś Kornelia 6b, Kuś Marcel 6b.
Szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej reprezentowali:
Doroziński Filip 8b, Popiołek Wiktor 8a, Wolski Bartosz 7b, Pędzik Zuzanna 7a, Piętos Antoni 7b.
Wszystkim szachistom gratulujemy.
Opiekun: Pluta Jerzy
WARSZTATY KRAWIECKIE DLA KLAS I-III
,
114W dniach 12-13 listopada 2024 r. dzieci z klas 1-3 wzięły udział w warsztatach krawieckich, na których poznały podstawy szycia i projektowania i rozwijały swoje zdolności manualne. 🌟👗
Zapoznały się z mechaniką pracy maszyny do szycia, a każdy uczestnik miał okazję własnoręcznie uszyć poszewkę na poduszkę na specjalnej maszynie do szycia z osłonami, przystosowanej do bezpiecznej pracy z początkującymi. 🧵
RADOMSZCZAŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
- 7
W dniu 8 listopada 2024r. na stadionie przy PSP nr 6 w Radomsku odbył się Radomszczański Bieg Niepodległości. Naszą szkołę reprezentowała 22 osobowa reprezentacja dziewcząt i chłopców. Pierwsze miejsce wywalczyła tylko Półrola Zofia 5b zajmując 1 miejsce w biegu dziewcząt rocznik 2012 – 2014.
A oto pozostałe wyniki w poszczególnych biegach naszych reprezentantów.
Dziewczęta rocznik 2012 – 2014 – 600m
1 miejsce – Półrola Zofia 5b
7 miejsce – Uzarkiewicz Lena 5b
17 miejsce – Zawada Martyna 6a
26 miejsce – Kuś Kornelia 6b
35 miejsce – Czarnecka Lena 4a
36 miejsce – Czołnowska Julia 5a
43 miejsce – ManivchukPolina 5a
39 miejsce – Nowak Lena 4b
46 miejsce – Wielgus Natalia 5a
58 miejsce – Sienkiewicz Julia 5b
61 miejsce – Nowacka Wiktoria 5a
63 miejsce – Jabłońska Laura 5a
Chłopcy rocznik 2012 – 2014 – 600m
12 miejsce – Piotrowski Tomasz 5b
28 miejsce – Drzewowski Tymon 5b
38 miejsce – Sokołowski Adrian 4b
39 miejsce – Błaszczyk Szymon 6b
41 miejsce – Kuś Marcel 6b
45 miejsce – Kościański Borys 5a
Chłopcy rocznik 2010 – 2011 – 1000m
11 miejsce – Bracki Kamil 7b
26 miejsce – Iskrzyński Julian 7a
31 miejsce – Stępnik Tymon 7a
32 miejsce – Popiołek Wiktor 8a
Gratulujemy!!!
Opiekun: Baran Renata i Pluta Jerzy
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
- 17
W ramach tegorocznych obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych pod hasłem „Poznajmy się w bibliotece” odbyły się następujące akcje czytelnicze
i konkursy, które zaangażowały całą społeczność uczniowską.
Klasy I-II wzięły udział w akcji „Drzwi do książki”,dekorując drzwi swoich sal lekcyjnych w sposób nawiązujący do treści wylosowanych książek.
W klasach III odbyły się zajęcia czytelnicze „W rodzinie Muminków”zakończone projektowaniem i wykonaniem w grupach rysunków sympatycznych trolli.
W kategorii klas I-III przeprowadzono konkurs plastyczny „Ulubiony bohater lub bohaterka na ilustrację do książki lub bajki”, w którym wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejscezajęła Nela Szyda (kl. IIa);
II miejsce ex aequo – Zuzanna Dulewicz (kl. II a) oraz Oliwier Widera (kl. II a);
III miejsceex aequo zdobyli: Natan Suchaniak (kl. III b) i Oliwia Tomas (kl. IIb).
Wyróżnienia otrzymali: Franciszek Śliwa (kl. I a),Zofia Kaczmarczyk (kl. II a),Laura Flasza(kl. III b) oraz Aleksander Koćwin(kl. II a).
Największą popularnością cieszył się konkurs dla klas IV-VI na „Biblioteczną sówkę”.
Uczniowie nagrodzeni w tym konkursie to:
I miejsceex aequo– Ewelina Zając(kl. VI a)i Lena Czarnecka(kl. IV a);
II miejsce ex aequo – Lena Nowak (kl. IV b), Zuzanna Rybak (kl. IV b) oraz Kacper Zawadzki (kl. IV a);
III miejsce ex aequo –Amelia Fajkowska (kl. Va), Julian Kuliś (kl. V a), oraz Adam Karoń (kl. V b)
Wyróżnienia przyznano: ZofiiPółroli(kl. V b), Lenie Uzarkiewicz (kl. V b), Weronice Wróbel (kl. V b), Zuzannie Lesińskiej(kl. VI a), Dawidowi Fajkowskiemu (kl. VI a), Kacprowi Cieciurze(kl. VI a), Kornelii Kuś (kl, VI b), Idze Iskrzyńskiej (VI b).
Uczniowie klas VII wykonywaliplakaty promujące czytelnictwo. Spośród uczestników tego konkursu,jury wyłoniło następujących zwycięzców:
I miejsce– Kinga Kucharska (kl. VII b);
II miejsce – Bartosz Wolski(kl. VII b);
III miejsce – praca grupowa uczennic z klasy VII a: Mariki Bartnik, Leny Borowiec i Patrycji Miedzińskiej.
W konkursie literackim „Książka na receptę” dla klas VIII wyróżnienie otrzymała Wiktoria Matacz(kl. VIII b).
W ramach obchodów odbył się również konkurs pięknego czytania „Złote usta” dla klas IV-VIII, w którym:
Mistrzem Pięknego Czytania została Zofia Sukiennik (kl. V b);
Wicemistrzem Pięknego Czytania–Amelia Dworakowska (kl. V b).
Do stycznia będzie trwała akcja rozwiazywania krzyżówek literackich „Sprawdź swoją wiedzę”.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tegorocznych obchodach święta biblioteki.
Akademia z okazji Święta Niepodległości
- 24
Dnia 8 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste akademie z okazjiNarodowego Święta Niepodległości. W tym roku organizatorzy zaproponowali część artystyczną w formie spotkania w studiu telewizyjnym. Dwie prowadzące program dziennikarki oraz zaproszeni goście: profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, nauczyciel historii, pani poseł oraz dwie uczennice klasy szóstej dyskutowali o wolności, niepodległości i kształtowaniu postawy umiłowania ojczystej historii i kultury. Wszyscy występujący starali się wczuć w swoje role. Debata wzbogacona była pięknymi wierszami i piosenkami o Polsce.
Taka, inne niż zwykle, forma uczczenia 106. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wszystkim się spodobała.
#SzkołaDoHymnu
WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY MIASTA
30.10.2024 r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Radomsko. O jeden mandat radnego walczyło pięcioro uczniów. Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:
1. Kiermacz Ksawery 49
2. Miedzińska Patrycja 73
3. Nowakowski Ignacy 7
4. Wejman Piotr 31
5. Wolski Bartosz 17
Decyzją uczniów naszą szkołę w MRM reprezentować będzie Patrycja Miedzińska z kl. 7a.
Spotkanie z przedstawicielem Esbanku
- 30
#SzkołaPamięta
Już po raz szósty Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprosiło uczniów i nauczycieli do udziału w akcji Szkoła pamięta. Podobnie jak w ubiegłych latach społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku aktywnie włączyła się do akcji upamiętniającej ważne postaci i wydarzenia dla naszej wspólnoty. W związku z tym podjęliśmy różnorodne inicjatywy. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży i są okazją by uwrażliwić młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych którzy zapisali się w historii tej ogólnonarodowej jak i tej lokalnej. Uczniowie naszej szkoły zapalali znicze, odwiedzając lokalne miejsca pamięci. W ten sposób utrwalali związaną z nimi historię. Jak każdego roku akcję ogólnopolską połączyliśmy z działalnością lokalną. Mianowicie od 2016 roku nasza szkoła bierze także udział w projekcje Miasta Radomska i Towarzystwa Opieki nad Zabytkami ph. Byli, odeszli, zostawili, w ramach którego Samorząd Uczniowski objął opiekę nad grobem powstańców styczniowych: Alfreda Zawadzkiego i Mariana Ziółkowskiego spoczywających na Cmentarzu Starym. W tym roku szkolnym akcję rozpoczęli uczniowie klasy 7a, którzy 28 października odwiedzili lokalne miejsca pamięci pod opieką Jolanty Staś i Beaty Stępień. Aktywni uczniowie przedstawili ich krótką historię i uczcili pamięć poległych paląc symboliczne znicze. Udział w akcji jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań.
429 października 2024 r. uczniowie klas szóstych wraz z opiekunką Samorządu Uczniowskiego p. M. Tyczyńską udali się na Stary Cmentarz w Radomsku, by w ramach akcji Szkoła Pamięta, odwiedzić lokalne miejsca pamięci, zapalić znicze na grobach osób zasłużonych dla środowiska lokalnego oraz bohaterów walczących o wolność Polski. Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o tych, którzy związani byli z historią Małej i Dużej Ojczyzny, w tym również z Publiczną Szkołą Podstawową nr 2 w Radomsku.
2Klasy 1a i 1b pod pomnikiem KWP
2Klasy 2a i 4a
1SZKOŁA PAMIĘTA - uczniowie kl.IIIa uczcili pamięć poległych w czasie II wojny światowej zapalając znicze.
5Klasa 2 b
1.11.2024r. klasa 6b wzięła udział w akcji "Szkoła pamięta"w ramach, której uczniowie zapałali znicze przy tablicach upamiętniających naszych bohaterów.
Programy profilaktyczne w naszej szkole
Dnia 9 i 10 października nasi uczniowie wzięli udział w realizacji rekomendowanych programów profilaktycznych. W klasach IV został zrealizowany program "Cukierki", a w klasach VII program "Debata". W czasie tych spotkań nasi wychowankowie zostali wyposażeni w wiedzę i umiejętności mające na celu eliminowanie wpływu znaczących czynników ryzyka używania substancji psychoaktywnych i alkoholu. Promowanie pozytywnego rozwoju i zdrowych zachowań jest priorytetem naszej szkoły.
DZIEŃ DYNI W 1a
- 16
Z okazji Dnia Dyni uczniowie poznali budowę dyni, zapoznali się ze składnikami odżywczymi warzywa i ich znaczeniem dla zdrowia człowieka. Wzięli również udział w zabawach sportowych z wykorzystaniem dyni, wykonali pracę plastyczną oraz degustowali dyniowe muffinki.
VIII Radomszczański Festiwal Piosenki o Zdrowiu
VIII RADOMSZCZAŃSKI FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU 🎶🍎🥒🌶️🥝🎶
23.10.2024r. w Miejskim Domu Kultury odbył się VIII Radomszczański Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Naszą szkołę reprezentował Michał Machura z klasy 3B, który w kategorii klas 1 - 3 uzyskał 3️⃣ miejsce.Gratulujemy serdecznie 😊 !
Konkurs "Wakacje z historią w tle"
Dnia 24 X 2024r. w naszej szkole rozstrzygnięto III edycję Konkursu ph. Wakacje z historią w tle. W tym roku szkolnym wpłynęła rekordowa liczba prac dlatego też jury wnikliwie analizowało tematykę, opis, zdjęcia, a także estetykę prac dzieci i młodzieży. Podczas tegorocznych wakacji uczniowie naszej szkoły odwiedzili wiele pięknych miejsc na terenie Polski oraz poza jej granicami. Uśmiech na twarzy wywołały te, które prezentowały miejsca polecone uczniom podczas lekcji historii. Wystawa pięknych prac zdobi korytarz szkolny i jest wspomnieniem tegorocznych wakacji, które przeszły już do historii:)
Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY!!!, natomiast pozostałym uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.Do zobaczenia za rok na jeszcze nieodkrytych drogach i szlakach. Organizatorzy Jolanta Staś, Beata Stępień, Aneta Wiecha.
VIII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania
- 2
Dnia 24.10.2024r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Radomsku odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania pt. "Zaczarowany świat książek". Mistrzem Pięknego Czytania została uczennica kl.IVb - Lidia Drzazga, która zaprezentowała fragment "Ani z Zielonego Wzgórza" Lucy M. Montgomery. Naszą szkołę reprezentowała również Lena Nowak (kl. IVb), która przeczytała fragment książki Astrid Lindgren "Pippi na Południowym Pacyfiku". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wycieczka do Osikowej Doliny
- 6
Dnia 24.10.2024 r. uczniowie klas 3a i 3b uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Osikowej Doliny. Poznali historię osikowego lasu, zobaczyli jak powstają osikowe wiórki. W trakcie warsztatów dzieci wykonały dzieło: Orła Białego.
Ślubowanie klas I
- 40
23 października 2024 r. to wyjątkowa data dla naszych pierwszaków. Tego dnia zostali uroczyście pasowani na uczniów PSP nr 2 w Radomsku. Uczniowie klas pierwszych przygotowywali się do tej uroczystości od początku roku szkolnego. Pod kierunkiem pań: K. Gonery - Bartnik, D. Rzeszot i A. Rybak dzielnie uczyli się wierszy i piosenek, wytrwale ćwiczyli podczas prób. Swoje umiejętności zaprezentowali na sali gimnastycznej na tle wspaniałej dekoracji wykonanej przez p. K. Gonerę - Bartnik.
Po zakończonej części artystycznej pierwszacy ślubowali przed pocztem sztandarowym być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania panie dyrektor dokonały pasowania na ucznia symbolicznym piórem. Również rodzice pamiętali o święcie dzieci. Przybyli w licznym gronie oraz zorganizowali „słodkie” przyjęcie. Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci. Życzymy im wytrwałości w dążeniu do wiedzy i aby nauka była dla nich przyjemnością. Życzymy Wam powodzenia!
Wycieczka do Sandomierza
- 15
W środę 16 X 2024r. uczniowie klas: 7a, 7b, 8a i 8b wyjechali na wycieczkę do Sandomierza. Przed południem dotarliśmy do miejscowości Ujazd, gdzie zwiedzaliśmy ruiny zamku Krzyżtopór. Następie podziwialiśmy złotą polską jesień płynąc statkiem po Wiśle. Kolejnym punktem programu było centrum Sandomierza. Spacerując uliczkami miasta młodzież zwiedziła Katedrę, Bramę Opatowską, z której podziwialiśmy piękną panoramę miasta i rynek. W godzinach wieczornych pełni wrażeń wróciliśmy do Radomska. W wycieczce uczestniczyła dyrektor szkoły Ewa Krysiak -Ciszewska oraz wychowawczynie klas: Alina Chmielewska, Agnieszka Kubiczek i Jolanta Staś.
MOJA MAŁA OJCZYZNA
Projekt MOJA MAŁA OJCZYZNA zrealizowany na zajęciach lekcyjnych przez uczniów klasy III a
21
Nominacje stypendialne dla naszych uczniów
Z dumą i ogromną przyjemnością chcemy się pochwalić, że uczniowie naszej szkoły Julian Kuliś i Lena Borowiec odebrali nominacje stypendialne Prezydenta Miasta Radomsko dla najzdolniejszych uczniów naszego miasta w roku szkolnym 2023/24. Julek otrzymał nominację za wybitne osiągnięcia naukowe, a Lena za wybitne osiągnięcia artystyczne. Uroczystość wręczenia nominacji odbyła się 9 października 2024 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Gratulujemy!
Archiwum Aktualności
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Grudzień 2022
- Listopad 2022
- Wszystkie