• Program edukacyjny "Między nami kobietkami"

• W dniu 18 stycznia dziewczynki z klas VI i VII wzięły udział w spotkaniu z przedstawicielką firmy Procter and Gamble. Tematem prelekcji były problemy okresu dojrzewania, praktyczne wskazówki, jak sobie radzić w trudnych dla kobiet sytuacjach. Uczestniczki spotkania otrzymały specjalne zestawy edukacyjne oraz pakiety próbek produktów higienicznych.

• Ogólnopolska Olimpiada Zdrowia PCK

• Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Aleksandra Strycharska z klasy 7a , zajęła III miejsce w etapie rejonowym Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• KONKURS PLASTYCZNY Najciekawszy zawód rzemieślniczy

• Dnia 21 grudnia 2023r. odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Najciekawszy zawód rzemieślniczy". Organizatorem konkursu był Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku. Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów. Z radością informujemy, że aż trzy nagrody i jedno wyróżnienie otrzymali nasi uczniowie: - w kategorii kl.I-III: I miejsce zajęła Natalia Archacka z kl. IIIb; - w kategorii kl. IV-VI: Olivia Malyhina z kl. IVa otrzymała wyróżnienie; - w kategorii kl. VII-VIII: II miejsce zajął Mark Ivanov z kl. VIIIb, III miejsce zajęła Anastasiia Bodnia z tej samej klasy. Naszą szkołę reprezentowały również uczennice: Maja Kwarta z kl. IVb oraz Lena Czołnowska i Oliwia Kwarta z kl. VIa. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

• #Fundacja Jeszcze

• Nasza szkoła kontynuuje owocną współpracę z organizacją #Fundacja Jeszcze. Fundacja walczy z ubóstwem menstruacyjnym ułatwiając dostęp do środków higieny osobistej dla dziewcząt i kobiet w miejscach publicznych takich jak szkoły czy ośrodki kultury. W ramach współpracy po raz kolejny otrzymaliśmy bezpłatnie zapas produktów, z których mogą korzystać uczennice z naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy!

• Świetlicowy konkurs świąteczny

•

W dniu 19.12.2023 odbył się świetlicowy konkurs na najładniejszy stroik świąteczny pod hasłem: "Komponuję świątecznie".
            W kategorii klas I-III I miejsce ex aequo zajęły uczennice: Lena Nowak i Zuzanna Rybak z klasy 3b, a w kategorii klas starszych równorzędne I miejsca zajęły: Oliwia Kwarta i Laura Tatara z klasy 6a.

• Konkurs plastyczny dla klas I - III - Tradycyjna kartka bożonarodzeniowa

• Zwycięzcami konkursu zostali w kategorii klas O-I
            I miejsce Nala Szyda kl.Ia
            II miejsce Alicja Olszewska kl."O"
            IIImiejsce Zofia Kaczmarczyk kl.Ia
            W kategorii kl.II-III
            I miejsce ex aequo Lena Nowak kl.IIIb i Lena Czarnecka kl.IIIa
            II miejsce Kacper Jackowski kl.II b
            III miejsce Lena Wrzesińska.
            Wyróżnienia otrzymali: Jan Półrola kl.IIb Malwina Stępień kl.IIa Daniel Kościelniak kl.IIIb Kacper Zawadzki kl.III a Michał Kuliś kl.IIIb Zuzanna Rybak kl.IIIb

Organizatorami były panie: Lidia Pietrzyk i Grażyna Tomalska.
            Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!